| pufica a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul meu iubit?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Depinde de ce v-ati certat...eu unul nu m-as impaca daca ar fi un motiv bine intemeiat. dar daca era o cearta minora, alta e situatia...

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca vrei sa te impaci cu fostul iubit incearca sa ii vb, schimba-te in bine si nu repeta greselile comise inainte, arata-i ca meriti o noua sansa... dar acum depinde de relatia care ati avut-i, de felul in care v-ati despartit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai simplu: nu te impaca. La urmatoarea cearta, vor iesi la iveala vechile haine murdare. Vezi-ti de drum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi n stiu ce sfat sa iti dau k si eu suny in aceeasi situatie ca si tine asa ca bafta poate o sa reusim sa ne impakm q prieteni BAFTA IN CONTINUARE

| elytza a răspuns:

Aceeasi intrebare as avea si eu, depinde din ce motiv v-ati despartit