| bananabread a întrebat:

Cum sa ma masturbez corect? Atunci cand incerc sa penetrez vaginul cu degetul ma doare si ma masturbez doar masandu-mi clitorisul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia trebuie incalzita bine si pe urma trebuie trecut la treaba happy Vezi care sunt punctele tale sensibile si ce te face fericita. Trebuie sa-ti descoperi corpul si ce anume ii place. Trebuie apasate butoanele corecte, nu toate femeile au aceleasi butoane de placere

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Trebuie sa descoperi singura ceea ce iti face placere, nu exista un mod corect de a te masturba. Cel mai probabil nu esti destul de excitata si de aceea doare.

| mihai69 a răspuns:

Păi nu există un mod corect universal.
Cum faci tu e perfect dacă te duce la orgasm.

| Sofer a răspuns:

Fiind virgina e normal sa doară. Masează clitorisul.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Un vagin pentru a simti placere, nu trebuie introdus direct degetele in el. Intai de toate trebuie umezit vaginul, ca sa nu te doara la penetrare.
Pentru umectarea vaginului, exista mai multe modalitati: fie te atingi usor peste labii, incet, apoi grabind ritmul si abia apoi ajungi la clitoris. Si acela trebuie tratat cu foarte mare blandete. Cu unul dintre degete, il atingi, il apesi putin, nu tare, si freci usor peste el.
Cand vaginul e umed, abia atunci se trece la penetrare. Altfel, te va durea.
Succes si placeri maxime!

| cristian200313 a răspuns:

Nu exista un mod de a masturba corect, fiecare e pe placul lor.

| pestecancioc a răspuns:

Dăi până nu mai doare