| Bubble_7593 a întrebat:

Cum sa ma port cu un baiat? Adica depinde de caracter.Cum sa ma port cu un baiat mai fitos, increzut si totusi orgolios cateodata iubitor?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cea mai buna arma impotriva unor astfel de persoane este sa fii mai fitoasa, mai increzuta si mai orgolioasa decat ei. Se " taie precum maioneza ". Recomandarea mea insa este sa te faci ca nu-l bagi in seama, ca nu te intereseaza aerele lui si cu multa diplomatie sa-i arati ca tu esti desteapta si nu fitoasa.

| AnonimA a răspuns:

Lafel cum se comporta el cu tinehappy

| BellsC a răspuns:

La fel ca el.winking

| AlexTm a răspuns:

Foarte simplu. Fi tu insuti!

| LeX_6975 a răspuns:

Fi tu insuti dar nu`i permite prea multe, nu-l lasa sa si`o ia in cap cu fitele mofturile si alea alea. daca exagereaza executa`l tongue nu-l ierta si nu te lasa calcata in picioare de el baieti nu sunt?laughing oh go on ai grija sa nu te faca un nimic de fata cu pretenii iar orgoliu vezi cum il faci sa se lase de sportul asta daca vrei sa iti fie bine happy daca nu cedeaza nu ceda nici tu tongue ca se invatAlaughing

| brunettegirll14 a răspuns:

OHo.am avut si eu unu d`asta. lor le plac fete fitsoase sigure pe ele care sar in evidenta prin vorbe. fapte,, HAINEE! laughing. nu stiu. adica la mine asa a fost. am fost eu mai ciudata vara trecuta si i`a placut baiatului. happy