| ofatapenumeioana a întrebat:

Cum sa-mi sterg contul de pe acest site pentru ca este inutil si aici sunt oameni foarte nerespectuosi?

3 răspunsuri:
| erik a răspuns:

Draga prietena, cred ca atunci cand ti-ai facut cont pe acest site, te-ai gandit ca poti fi de folos multor tineri care se confrunta cu diferite probleme.Personal nu cred ca se merita sa renunti la cont pentru niste bizoni sau berbeci.

| Dorinel a răspuns:

Nerespectosi deoarece 90% din utilizatorii TPU sunt copii sub 15 ani, iar cei 10% care sunt mai mari n'au timp sa stea pe TPU.big hug

(Intrebarea unui pusti: Buna. Are ceva daca ma masturbez fara prezervativ (la masculin)? Are ceva daca ma masturbez prea des? 1-2/saptamana. Vreau raspunsuri detaliate. "

Sincer e pacat sa stergi contul'.
Categoria "Dragoste si Sex" e aur curat. laughing Te crucesti ce intrebari sunt acolo si chiar merge cand esti suparata.Eu unu sincer acolo rad incontinu laughing!

Cu Stima!
Dorinel T.

| Led a răspuns:

Te-au speriat romanii astia mai,, tarani,, de pe TPU? stai calma sunt si altii mai respectuosibig grin bye