| felicia23 a întrebat:

Cum sa observ daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Dacă are limbă, afli și singură.
Dacă e timid iar tu fată deșteaptă, îl citești după mimică și voce, și starea lui de spirit cand tu ești în preajma lui.

De obicei, cand persoana iubită îti apare în față sau o întalnești pe stradă, are loc o căldura instantanee în stomac care te cuprinde pană la față și te înroșește vizibil, se numesc fluturași.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand un baiat te place, dar nu stie cum sa te curteze, se va invarti prin jurul tau sub tot felul de pretexte absurde sau nu, ca si un catel aflat in calduri.

| h3r a răspuns:

Te uiți mai bine...

| negat1ve a răspuns:

Se uita insistent la tine, si cand il surpirnzi facnad asta, iti zambeste. Asta e cel mai concrect exexmplu din care iti pot da seama ca te place.

| mariaalexviss a răspuns:

Pai... in primul rand se vede asta cu ochiul liber. daca un baiat te place. iti da multa atentie vorbeste cu tine frumos. ii esti draga se vede. atunci cand un baiat te place simti tu singura!