| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa refuz un baiat care ii place de mine. Sa ii zic frumos fara sa se simta prost?

Răspuns Câştigător
| FeTizZa a răspuns:

1.Spune-i ca ai prieten.
2. Daca stie ca nu ai atunci spune-i ca ai niste probleme si ca momentan vrei sa fii singura.
3. Spune-i ca e un tip dragut, dar nu e genul tau.
FUNDA?:*

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dc ai refuza un baiat?

| Barbiiie95 a răspuns:

Ii spui asa:

"Te rog frumos sa ma intelegi, tu esti simpatic si de treaba dar nu esti genul meu"

Sper ca te-am putut ajuta.Multa bafta

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns:

Orice ii vei spune sa va simti prost cat de putinhappy

| bsb a răspuns:

Zi ca esti lesbica. sau ca ai p...a cu dinti

| Alișa00000000000 a răspuns:

Ii spui ca e o nepotrivire de caracter sau ca ai pe altcineva si ii zici ca nu ai cum sa fii cu el din aceasta cauza.mult succeshappy

| yonutz1 a răspuns:

Nu prea ai cum sa o faci fara sa se simta. "prost". Spune'i direct, nu.

| ingerasmotat a răspuns:

Zii ca e fraier si nu-i de nasul tau. laughing

| Layla33 a răspuns:

"un baiat CARUIA ii place" off gramatica asta. greu greu.cu limba romana, e foarte complicata n-am ce zice. pentru asta as merita 'funda' dar n-am nevoie adica. chiar atat de greu este sa scrii corect?

| Gabriela2011 a răspuns:

Layla, draga nu cred ca sunt o persoana chiar atat de agramata, doar ca era foarte tarziu cand am scris intrebarea si nu gaseam cuvantul potrivit.

| Irinaaiden a răspuns:

Fi tu!