| Alexandru250201 a întrebat:

Salut TPU
Eu am o relatie buna cu fosta, mai vorbim din cand in cand, ne mai trm tik tokuri, ne mai dam like uri la story pe insta etc, ea mi-a zis ca inca ma place si ca pe viitor nu ar zice nu la sezonul 2 intre noi e bine pana aici. Intrebare e daca ea ar mai putea sa fie vreodata atrasa sexual de mine pentru ca eu am incercat sa mai flirtez cu ea pe chestia asta niste glumite si nu mi se parea ca era prea entuziasmata de subiect, se poate sa fie si acum si din cauza statutului de despartiti sa nu imi arate ca ar fi sau pe viitor s-ar putea sa ii reinvie hormonii? As dori rasp in special de la femei sau daca au trecut prin asta

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E disperată dupa sex

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu a exista ceva serios intre voi prima oara, nu va exista niciodata, fiindca hormonii nu reinvie, omul nu se schimba niciodata iar dragoste cu sila nu se poate face.
Fata aia se joaca cu tine, neavand nici un interes sa se intoarca acolo unde a parasit odata, fiindca nu o interesezi.

| Alexandru250201 explică (pentru Violleta2022):

Ideea e ca a fost ceva serios intre noi, de asta m-a cautat ea de atatea ori si mi-a spus ca daca gasea altul mai bun nu venea la mine, iar interes are pentru ca sunt singurul baiat pe care il cauta ea primind mesaje si de la altii si stand la munca printre atatia

| alexandradlr a răspuns:

Probabil nu o sa fie vreo minune si sa va iubiti ca in povesti, cred ca doar cateva nopti impreuna maxim si sa o mai scoti prin oras.