| psvita12345 a întrebat:

Cum sa te bagi in seama cu fetele?

3 răspunsuri:
| Grigor_Vasy_1995 a răspuns:

Cu tupeu fara sa injuri cu o atitudin tupeista femeile sunt inebunite de atitudinea tupeista a barbatilor 99%
din barbati de pe planeta sunt timizi din cauza labei da nu iti face grija iti dau doua exercitii sa scapi de timidiate
primul cand vorbesti cu o persoana uitate numai in ochi ei sau joaca unul din jocurile mele favorite uitate la necumoscute intru transprt public fara sa zici nimica uitate numai in ochi si daca se uita in stanga dreapta sus la telefon se mai uita la tine tu nu iti scpa ochi tai din ochi ei barbati vor considera asta ca esti un tip ciudat dar femeile la care te uiti va gandi ceva gen ca cine ii asta de se uita la mine adica te va vedea diferit fata de restul barbatilor. Al doilea exercitiu sa spui catre necunoscute oooooo buna daca vrei sa afli mai multe intereseaza-te aicea http://www.fiibarbat.ro/

| Tiganu69 a răspuns:

Iti dai la.ba pe ele ca sa arati cine domina

| Alexdrs a răspuns:

Te duci in primul grup de fete pe care il vezi si intrebi:No, care vrea sa imi vada coiele? Ai sa ai succes garantat