| GulDan a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata te place? la Sport sau la scoala,Majoritatea fetelor se holbeaza, zambesc la mine fara sa zica ceva...Cum e cu fetele tu trebuie sa le bagi in seama sau ele te baga?

8 răspunsuri:
| adutzwtaw98 a răspuns:

Da.

| Azµre a răspuns:

Te simpatizează nu te plac. Așa că poți vorbi cu fiecare în parte și vezi care pare mai interesată de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate isi bat joc de tine. sad se intampla

| Schatzyyyyy a răspuns:

Vorbeste cu toate, iti vei da seama, care are sentimente pentru tine, atlfel nu-ti vei da seama

| OnlyTheScript a răspuns:

O fata care te place nu te poate privi insistent. Te simpatizeaza..doar atat. tongue

| YukiLove a răspuns:

Desigur ca tu trebuie sa le bagi in seama, o sa te priveasca, o zambeasca si o sa astepte sa mergi sa vorbesti cu ele, asa suntem noi, fetele.

| Ioana_Ana_1988 a răspuns:

1. Ai facebook? 2. Poii cam asa sunt fetele ce pot spune TU TREBUIE sa le bagi in seama tu esti BAIATUL smugsmugsmug

| GulDan explică (pentru Ioana_Ana_1988):

N-am FB..imi fac zilele astea.