| Tessy a întrebat:

Cum sa trec de rusinea de a ma dezbraca in fata partenerului?sad

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Partenerul tau trebuie sa te ajute. Ia-o incetul cu incetul, fara graba. Cand te vei simtii 100% pregatita, atunci o vei face singura. Nu fa nimic din obligatie!

Psihoyounger

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, trebuie sa lasi rusinea de o parte, ca sunteti numai voi 2, lasa complexele si ai incredere in partener, e normal sa iti fie putin rusine, cel putin la inceput...

| liz23 a răspuns:

Este normal, iar solutia ta este el, te poate face sa te simti in largul tau, fara complexe, stiind ca pentru el esti frumoasa.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Scumpa nu trebuie sa iti fie rusine nah trebuie sa treci si peste asta mai dai si tu cate ceva de pe tine jos te mai ajuta si el lasa rusinea daca te iubeste ce mai conteaza?

kratos
| kratos a răspuns:

Nici nu trebuie sa treci peste asta! Este un lucru normal big grin suntem oameni pana la urmahee hee. Toate femeiele au ce ai tu nu trebuie sa-ti fie rusine.Partenerul tau pun pariu ca a vazut si alte femei dezbracate sau goale big grin

| M.J. a răspuns:

Stinge lumina pentru inceput daca ti-e rusine, cu timpul o sa te obisnuiesti cu el si o sa treci peste asta...bafta

| Instinkt a răspuns:

Usor usor vei trece peste asta din opbisnuinta

| lacrimi a răspuns:

Ia-o incetul cu incetul, nu te dezbraca dintr-o data, spune-i sa te ajute si el, sa mai dea si el jos cate o textila, stai cu ochii inchisi, cu fata in perna, pana la urma o sa te obisnuiesti laughing.

| Mihaic93 a răspuns:

Pai. pur si simplu. te legi la ochi si te dezbraca el laughing

| RetroX a răspuns:

Cu un pahar de whisky.hee hee

| cyufulyky a răspuns:

Dar nu ar trebui sa fie o rusine sa te dezbraci in fata perosanei iubite dar daca tie iti este chiar greu lasa-l pe els a te ajute sa treci peste asta

succes!

| scarllet a răspuns:

Atunci cand va trebui sa te dezbraci va fi ultimul lucru la care te vei gandi... in rest de voi depinde totul

| aditzy:) a răspuns:

Poi ar trebui si puna incurajare de la prietenu tau, sau daca nu merge asta iti iei inima in dinti singura si incetu cu incetu treci peste faza cu rusinea

| Danutz_8401 a răspuns:

Asta nu e chiar o problema..lasa-l pe el sa o faca dar zii sa o faca inceptwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa fie noapte ca e mai simplu cu lumina stinsa. efect garantat suta la suta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg chestia cu asteptatul de a fi pregatita! mai ales la un lucru atat popular in zilele noastre! frate e prietenul tau, te-a mai vazut te stie goala si sunt sigur ca ii face mai multa placere sa te vada relaxata! nu mai astepta sa fii pregatita, ci fa-o pur si simplu! poate la inceput e mai greu insa o sa iti revii! vor fi efecte mult mai pozitive fata de tine si de prietenul tau! el te va place mai mult, iar tu vei avea mai multa incredere in tine! Multe fete strica momente frumoase prin inhibatii de genu, am simtit pe pielea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti fie rusine! Si daca iti este, roaga-l pe el sa te dezbrace.Este cel mai bine practicat noaptea pentru ca este intuneric.Ai sa vezi cat de frumos si placut este dupa ce prinzi putin curaj! Ce naiba?big grin

Răspuns utilizator avertizat