| MrrLove a întrebat:

Cum sa vad mesajele vechi de la mess?

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cel mai ușor dai click dreapta pe o persoană din listă și apoi Conversation History. Și după îți apare o listă cu toate contactele, cauți pe cel care te interesează și vezi conversația.

| grab a răspuns:

Daca ai arhiva activata.

daca nu, intri in pagine de mail si cauti cu search numele persoanei aleia si yh iti afiseaza toate discutiile stocate acolo.

| szantoiulia a răspuns:

Draga nicoleta_7416 cat timp a durat sa alegi aceasta categorie,, potrivita" pentru aceasta intrebare?

| deeadoda a răspuns:

Dai pe F3