| Anonimus97Sb a întrebat:

Cum satisfaci o fata cel mai bine? am 18 si eu cu prietena mea (tot 18) vrem sa facem sex. Suntem virgini, dar dupa aceea cand sexul o sa fie mai placut. Va rog sa-mi raspundeti fara sa va bateti joc!

4 răspunsuri:
| Miky1 a răspuns:

Sexul e ca o arta si inveti experimentand.dar in primul rand trebuie sa ai imaginatie. Daca ai pus intrebarea, inseamna ca i-ti lipseste.

| ionutZzG30 a răspuns:

No so satisfaci daca sunteti virgini o sa va doara prima data.straight face

| Noodlez a răspuns:

Ionut vorbeste din filme. Sunteti amandoi cu lipsa de experienta, deci n-o sa fie foarte greu sa reusesti sa o faci sa se simta bine. Ideea este sa-i oferi tandrete si sa rezisti acceptabil. Ca na, esti la inceput. Fii increzator. Sexul e o chestie asa de supracotata. N-o sa se intample nimic rau daca faceti totul de comun acord si protejat. Incearca sa-i intelegi nevoile, fii increzator pe *** ta si totul o sa mearga bine.

| corina000 a răspuns:

Fa ca preludiul sa fie mai lung prima data. Dupa cateva "ture" in pozitia misionarului ( tu deasupra ) puteti sa incercati si altele si vedeti voi care o sa va placa cel mai mult. Daca o sa folositi prezervativ aveti grija sa nu ramana aer in varful lui ca poate sa se rupa si ar fi bine daca ati folosi lubrifiant sa alunece mai bine. Spor la treaba!