| denisalexandru a întrebat:

Cum scap de dragostea ce o port pentru fosta sotie

6 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Fosta ta sotie este totusi fosta ta sotie si probabil ati fost impreuna o perioada indelungata de timp. Nu ai cum sa o uiti, trecutul nu poate fii uitat sau renegat pur si simplu e o parte din noi si trebuie sa accepti asta. Cu timpul o sa treci peste. Daca in momentul de fata este "fosta", clar ceva acolo a scartait si acel ceva care a scartait atunci, cu timpul, o sa-l gasesti la altcineva. pa pa

| TRANSVERSAL a răspuns:

Dar daca o iubesti de ce nu mai sunteti impreuna? impacati-va!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea ca dragostea, bine ca nu trebuie sa scapi de vreo pensie alimentara...

| denisalexandru explică (pentru anonim_4396):

Dupa cum mi-ai raspuns inteleg ca esti barbat eu nu sunt genul care sa imi abandonez copilul a fost tocmai invers ea ma abandonat pe mine si copilul dar un lucru iti spun iubirea nu are limite si distante

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai...cam ciudata intrebarea... daca inca mai simteai ceva pentru ea, atunci de ce v-ati despartit? oricum, ca sa scapi de o dragoste veche este bine sa dai de una noua, iar daca aceasda noua dragoste va fi adevarata, atunci vei uita complet dse cea vechewinking bafta, fundita?

| nouldenis a răspuns:

O schimbi cu alta mai buna decat ea!