| Jeremy1 a întrebat:

Cum scapi de o tipa care te sacaie rau?

16 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

O ignori. ii explici sa te lase in pace. daca nu inceteaza sa faca asta treci la fapte. saruta-te cu iubita ta in fata ei sau treci nepasator pe langa ia fara sa o saluti. la un moment dat o sa te lase in pace.

| osram a răspuns:

Cum scapi de ea? mi-o dai mie laughing)))

| Azµre a răspuns:

Ai două variante.
1) Îi arăți puța și va fugi.
2) Îi arăți puța și va sări cu botul la ea, ceea ce o va face să numai fie sâcâitoare.

| Ella3133 a răspuns:

Ai ignorat`o pana acum?

| 21ndstillachild a răspuns:

Ii spui ca ai paduchi

| DaniAdrian a răspuns:

Ii spun verde in fata ca ma freaca la icre, si sa ma lase in pace.

| catosp a răspuns:

Injura-i naeamu' cu patos incepand de la maimuta pana in prezent...si gata ai scapat!

| forsaken99 a răspuns:

Pai spune-i ca nu-ti place de ea si daca o faci sa planga va fi mai rau ca va trebui sa accepti sa fie cu tine sau sa auzi cum plange fata...

| gabryelm3 a răspuns:

laughing lol ii spui ca nu iti place de ea, daca e obsedata nu o mai baga in seama.

| DaNeo a răspuns:

Cu talentlaughing
acum serios: ii spui adevarul dar ai grija sa nu o faci sa planga sau lucruri asemanatoare pentru ca s-ar putea sa regretiwinking

| D4ny3l4 a răspuns:

Incearca sa ii explici ca cea ce face ea te deranjeaza si incearca sa nu tipi la ea sau altcevahee hee fi calm! Sper ca ti.am fost de ajutor. Fundabatting eyelashes?

| AnnaKarenina666 a răspuns:

N-o mai băga în seamă. Indiferența doare cel mai tare și se va potoli.

| Deeutza0745 a răspuns:

O sacai si tu laughing

| georgiana_4883 a răspuns:

Pur si simpu ii spui ca te sacaie ...si gata!

| 814 a răspuns:

Te place... Incearca sa vorbesti cu ea. Ii explici cu frumosu' ca, daca nu te lasa in pace, nu mai vorbesti cu ea niciodata. Si punct.

| Dumitrescu_Dennys-Alexandreer_1997 a răspuns:

O tratezi cu indiferenta, ca si cum n-ar fi langa tine. Daca incearca sa iti atraga atentia nu o baga in seama. Daca te trage de maneca sau stiu eu altceva ii spui situatia ta calm, si daca tot insista nu stiu ce sa iti zic laughing... Spune-o si tu lu maica`sa. laughing Ca de batut n-ai cum s-o bati, e fata laughing