| Wololol a întrebat:

Cum scapi de timiditatea fata de o fata?

Răspuns Câştigător
| Oanna07 a răspuns:

Cred ca pur si simplu ar trebui sa va cunoasteti mai bine, sa petreceti mai mult timp impreuna, iar apoi cand va obisnuiti unul cu celalalt o sa fie mult mai bine.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Incearca sa fi foarte indraznet, puneti barbatia in valoare, fetelor nu le plac baietii timizisad

| Neimportant a răspuns:

Apropie-te mai mult de acea fată. Timiditatea nu ajută la nimic. De ce ești timid? ți-e frică că te-ar putea refuza? depinde de ce fată e vorba! dar dacă e una de treabă merită să porți o conversație cu ea, să vă cunoașteți mai bine, dar dacă e alta mai ''a dracu'' ar fi bine să o lași baltă. Prinde puțin TPU happy succes

| iloveunicorns a răspuns:

Cunoaşte-te foarte bine cu persoana respectivă iar apoi lasă-te dus de val.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ai putea pur si simplu sa pari nepasator pe langa ea, dar tu sa nu uiti ca o placi.Nu e complicat, crede-ma.Trebuie doar sa umpli golul acela din tine.

Sper ca te-am ajutat happy