| bebitza a întrebat:

Cum se comporta un baiat care regreta ca s-a despartit de o fata?

Răspuns Câştigător
| felicia_7071 a răspuns:

Fiecare are felul sau de a se comporta in urma unei despartiri.
Ar putea sa regrete foarte tare dar cu toate astea sa nu te caute, pur si simplu.
Sau regreta si te suna, iti spune ca ii este dor de tine, de voi...
Repet fiecare dintre noi avem felul nostru de a ne comporta in astfel de situatii. Te rog sa nu iei raspunsurile noastre ca fiind niste criterii, adica daca el nu se comporta cum scriem noi aici el nu regreta.Nicidecum!
happy

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy Pai...
-Isi cere iertare
-te baga mai des in seama
-incearca sa se apropie de tine mai mult
-vb frumos
-Iti sp ca vrea sa fi-ti prieteni cu toate ca el are alt scop.hee hee
-Incearca sa fie mereu pe unde umbli u
Depinde de fiecare happy

| zeeeeeex a răspuns:

Eu cand regret o despartire... stabilesc o intalnire undeva intr-un spatiu intim foarte romantic (unde poti povesti, vb si face ce vrei pentru mult timp) sa ii explic motivele gestului meu cu lux de detaliu in timp ce o delectez cu un coctail bun. De cele mai multe ori a mers sa ne impacam.

Dar daca nu merge... 1.Imi cer iertare

2. Ii cumpar un buchet mare de flori

3.Scriu mici poezii cu numele ei sau lucruri care ii plac

4.Si incerc pe cat posibil sa o fac sa isi dea seama ca mi-am dat seama ca am luat o decizie gresita si ca o regret si ca o vreau inapoi.

Mai departe depinde si de ea big grin

| canarita a răspuns:

Daca s-a despartit ce mai regreta? Eu nu cred in chestiile astea...cred ca imediat isi ia "armele" si pleaca la vanat de iepurasi...

| andreig a răspuns:

Plange laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

| afloral a răspuns:

Depinde cat de mult tea iubit sau care a fost relatia dintre voi si cat timp a durat...almeu fost prieten dupa oa relatie de 1.5 ani a regretat si regreta dar an zadar pentru ca eu mi-am deschis ochii si ma casatoresc an curand.plange,scrie scrisori, inebuneste sunand pe tel, cautandute pe acasa, urmarindu-te, te ameninta, te linguseste,,,,,, depinde si de ce fel de om e, si daca merita sa al uiti pentru tot deauna sau nu!

| evo a răspuns:

Chiar daca intra intr. o noua relatie ii acorda atentie fostei iubite, telefoane, cadouri, un ton placut si multe altele big grin