| Andrei12zA a întrebat:

Cum se excită o fată încât să se ude ca sa se vadă asta prin chiloți ca să-ți dai seama că poți trece mai departe la actul sexual. (Fără răspunsuri la mișto va rog)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii faci un preludiu, fara chiloti, ca sa se excite si sa ajunga un orgasm clitoridan, putand abia atunci sa treci mai departe la sexul vaginal.

| dullcat a răspuns:

Intrebarea se repeta.
Nu scrie nicaieri ca asta este o regula, sa se vada prin lenjerie. Daca pui astfel de intrebari, rezulta ca nu ai inca varsta potrivita pentru a face sex.

| Xox0 a răspuns:

Pui mana acolo si simti laughing
Doar n-o sa aprinzi lumina si sa-ti iei ochelarii sa te uiti.