| Shukacu a întrebat:

Cum se fac filmele porno? Sunt regizate? din cate am auzit...

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt regizate

| Liviucu a răspuns:

Scenariile da dar nu si ce se intampla acolo. Teatru face o tipa care adoarme cand este reglata. laughing Insa una care e activa dpdv sexual nu mai face nici un teatru iar gemetele sunt reale.
Intrebarea mea e, de ce te intereseaza chestia asta pe tine?

| Vix999 a răspuns:

Normal ca sunt regizate laughing
Exista un scenariu, un regizor si o gramada de detalii puse la punct.

| Shukacu explică (pentru Vix999):

Adica asa niste oameni obisnuiti care abia se cunosc gata fac s*x? mi se pare cam ciudatlaughing

| Originaly a răspuns (pentru Shukacu):

Pentru bani ce nu fac curvele?

| Vix999 a răspuns (pentru Shukacu):

Da...exact asawinking Bine...se cunosc putin inainte..adica converseaza, li se explica cum vor fi scenele, fac repetitii etc.Dar sex fac la filmari. Oricum in industria asta se cam cunosc toti intre ei laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vix999):

Oooo, buna kiss! ce mai faci? nu ne-am mai vazut de la filmarea din luna septembrie, da mai tocmai de-atunci cand m-ai obligat sa ma joc cu cubuletele de gheata tongue laughing)

| Vix999 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) Da..si cand am pus fierul incins pe tine tongue
Ti-a ramas stampila?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vix999):

Si acum arde love struck

| Vix999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Arde, uite cum arde. laughing)) baga-te intr-o galeata cu gheata

| Azedia a răspuns (pentru Originaly):

Acelea nu sunt curve :] Curvele sunt altceva pornostar`urile altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce se numeste film, asta e intrebarea.