| Anonymus228 a întrebat:

Cum se iese din friend zone?

13 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Avea Vali de la Rezumatul Zilei un tutorial mai vechi, dar l-a pus pe privat din diferite motive.

| Florentina9210 a răspuns:

Iesi din porcaria asta cat mai poti.

| peperonies a răspuns:

Din friendzone nu se iese. ori ajungi magar ori futalau. daca esti frienzonat sal.

| Hitback a răspuns:

Vezi ca la tastatura, undeva in stanga sus, e un buton numit Esc. Apasa-l. Succes!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Depinde de mai multi factori, am sa fiu generalist : nu o mai pupa in fund atat!

| DeathOfDreams a răspuns:

Turn off your feelings.

| ToKen a răspuns:

Iti zic eu. Nu intri in friend zone.

| Otto2014 a răspuns:

Pai te duci frumos la fata aia,de preferat cu un trandafir si o intrebi daca vrea sa fie cu tine, daca zice nu, imi pare rau de tine, daca zice da, relatie fericita!

Răspuns utilizator avertizat
| dianainsta01 a răspuns:

Cred ca e nevoie sa intrebi. ma placi si tu; da sau nu? daca nu, pur si simplu uiti si treci peste. nu se prea poate iesi din friendzone

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Tiptil-tiptil

| AleAlice a răspuns:

Pai... Intra pe Whatsapp, creadă un grup numit "Friendzone", ieși din el, și gata... Am ieșit din friendzone!