| ralukautzadidem a întrebat:

Cum se joaca "virtual families"? funda mare si vot:*:* mersi scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Kadorin a răspuns:

Pai in tai il dowlandezi,apoi iti alegi un avatar,il ingrijesti,il hranesti,ii faci curat in casa si din astea dupa ceva timp o sa primeasca un mesaj pe compiutar si o sa-i arate un alt avatar care vrea sa se marite cu el/ea,daca vrei se marita cu el/ea sau nu iti place si mai astepti altul, daca accepti trebuie sa faca un copil daca vrei, ii duci pe amandoi in dormitor si ei hotarasc daca vor sau nu daca vor ea sau el va lua un trandafir si va pune petelele pe pat si dupa cateva min se va naste copilul si cam atathappy, sper ca te-am ajutatkiss

1 răspuns:
| IuliaCx a răspuns:

Pai daca vrei sa faci copil asezi un adult pe altul...