| mihneajuk a întrebat:

Cum se manifesta excitarea sexuala la ambele genuri?(barbat si femeie)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La barbati penisul intra in erectie, la femei vaginul devine umed, sanii devin sensibili si se umfla ca un balon )))

| sofisis a răspuns:

Barbatii au erectie (se intareste si se mareste penisul) iar femeilor li se intaresc (nu maresc) sfarcurile si se umezesc la pasarica.

| KlArt a răspuns:

La MALE îi crește 'cucu', iar îs FEMALE se umflă 'pupăza'

| Butin a răspuns:

La barbati se scoala p. simplu, la femei li se maresc afarcurile la majoritatea si se umezesc