| newwww1 a întrebat:

In ce consta excitarea unui barbat? Funda tongue

6 răspunsuri:
| LoloSkate a răspuns:

Pai eu st baiat deci pot sa iti zic. Pentru al excita trebuie sa faceti sex. Nu tuturor le plac mangaierile ( sau poate le plac dar nu ii excita ). Incearca Handjob. O sa mearga laughing Stiu dupa propria experientza. Pa pa, sper ca te-am ajutat

| Brâncuşi a răspuns:

Eu spun sa mai astepti, sigur nu ai mai mult de 16 ani, ca daca aveam 18 sigur stiai ce inseamna sa exciti o persoana, asa ca in vacanta asta fa niste teme si lasa iubireaoh go on.

| rapidistzu a răspuns:

Ba mitza asa ai ajunsrolling on the floor
Si restu...nu e fata e baiatlaughing

| dreamgirl94 a răspuns:

Tot ce poti face ca sa-l provocibig grin...asta poate include mangaieri, saruturi, sex oral, handjob..depinde de la baiat la baiat

| Nicux1 a răspuns:

Daca ii pui pana pe **** in 10 sec e gata.

| Raul_Giblak_1969 a răspuns:

Lasal Sa te atinga finutz big grin pune-i mana pe sanii tai...lasa'l sa-ti faca masaj, si dupa poti face ce vrei tu cu el laughing