| anonim_4396 a întrebat:

Cum se manifesta sculamentul la femei?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scurgere abundenta, putin mirositoare, mincarimi, dureri la contactul sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei.sculamentul cred ca te duce cu gandul la scula...nu?
ma gandesc ca "sculamentul" e cand o femeie are nevoie de sex.asta e gandirea personala.nu am cautat pe nicaieri asa ca daca spun vreo prostie scuzebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La barbati se manifesta urit in momentul cind urinezi. N-am avut dar am vazut pe unul care parca voia sa se catere pe pereti cind urina.La femei se manifesta fara dureri, doar cu scurgeri de substanta galbena sau albicioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blenoragie - Boala venerica transmisibila sexual, se trateaza cu antibiotice. Se manifesta prin scurgere abundenta. Du-te la medic sa iti faci antibiograma pentru a stii ce antibiotic trebuie sa iei. Daca faci tratamentul la timp si corect scapi repede.