| niko_3882 a întrebat:

Cum se numesc lantisoarele alea in forma de Y? unde pot gasi asa ceva de argint vreun site ceva? pentru baieti? plz help am mare nevoie:*

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Matanii?straight face Nu stiu exact la ce te referi, asa ca nu prea te pot ajuta...Cauta pe net pe site-uri cu accesorii sau prin magazinele din orasul tau.happy
Bafta.>big grin

| Zambete89 a răspuns:

Sal. Cele cu peace? http://www.clubafaceri.ro/director/stand/30319/1036479/Peace+cu+Lant+(CJL). html
? Am şi eu unul, l-am cumpărat din carrefour, este roz şi am dat pe el parcă 16 lei. Succes :D