| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna. peste cateva zile este ziua iubitului meu (are 15 ani si eu la fel ) si m-am gandit sa cumpar un fel de lantisoare pentru amandoi. dar lantisoarele sa se poata uni intr-un fel, in forma de inima. sa fie ceva gen lantisoarele alea din "16 dorinte "... stiti unde as putea gasi in Iasi?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ingerasulinocent a răspuns:

Nu te mai complica. Poti sa cumperi doua lantisoare, si pe spatelelor sa fie prima litera din numele vostru.

| Loreley07 a răspuns:

Cauta pe net. Poti gasi foarte usor daca stii unde sa cauti.Succes!