| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate indrepta un penis stramb?

Răspuns Câştigător
| str a răspuns:

Ha ha ha! Hai sa radem ca idiotii de problema unui om! s-ar putea sa se indrepte, daca nu, nu nu prea cred ca exista metode.Si nu prea stiu eu doctori care sa se ocupe cu asa ceva, nu te mai masturba daca de asta s-a strambat cu atat pot sa te ajut

11 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Operatie.

| consiliera a răspuns:

Cred ca stim amandoi de la"ce"s-a strambat! Fa-o cu mana cealalta.

| Dennys1521 a răspuns:

Cu ciocanul

| Clarity a răspuns:

Cauta pe net undeva, intreaba un doctor. nu vezi ca astia fac misto

| Kerryn a răspuns:

Ai auzit de fier de calcat? xD glumesc, by the way intrebare destul de stupida

| chelie91ptm a răspuns:

Cu pantentu, fieru de calcat

| chelie91ptm a răspuns:

Ai facut la laba... de ti-ai strambat penisu

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Cu patentul laughing

| Mrlove a răspuns:

Nu fi complexat de aceasta chestie in timp se va indrepta oricum multi barbati ai penisul stramb asa ca bafta

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

Cu flexu...il tai de unde e stramb apoi cu aparatu de sudura... poti sa il faci si in forma de L, atunci sa fi cautat de toate fetelehappy

| JustLore a răspuns:

Cu placa... fier de calcat thinking o gramada de metode big grin!