| Delocimportant a întrebat:

Cum se saruta? Cum trebuie sa fie un sarut? Ce trebuie sa faci? Vreau sa sarut atat de bine incat, fata pe care o sarut, sa fie uimita, sa se umezeasca, sa ma doreasca. M-am intalnit recent cu o fata, si, desi ea imi zice ca sarut bine, eu nu cred asta, fiindca nu prea am antrenament la asa ceva. Vreau sa fiu mai "performant" data viitoare.
Niste sfaturi, va rog, daca se poate.
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Misca-ti buzele cat mai incet la inceput, nu te arunca prea tare...fii tandru si imbratiseaz-o in timpul asta, eventual trece-i o mana prin par alunecand spre ceafa, apoi schimba ritmul si saruta mai apasat, baga-ti limba in gura ei si la final termina la fel de usor pe cum ai inceput big grin
succes

| RAY a răspuns:

Experiente mai multe man, la inceput totul e greu, totul e sa ai o minte curioasa si deschisa

| corbulalbrosu a răspuns:

In timp ce o imbratisezi si o saruti, incearca sa-ti bagi palma sub chiloteii ei pentru a-i mangaia "pasarica" si vei constata si ramane uimit cat de instantaneu se produce umezirea, fara sa-ti ridici performantele in materie de sarutat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles, vrei sa ti se duca buhul in localitate.
Iti voi povesti cum a fost acel sarut pe care nu.l voi uita niciodata.
Eram prieteni, nu ma sarutase inca.El, pe atunci, un baiat timid, plin de cosuri si anost, acum un donjuan.
M.a invitat in oras, am dansat toata seara si am baut vodka.El a baut gin tonic cu felii de castravete. Avea un mod ciudat de a.si servi bautura, plimbandu.si continuu feliile de castravete pe buze.Mai tarziu am inteles ca scopul lor era de hidratare.
Intr.un tarziu am plecat spre casa, picioarele ma dureau ingrozitor si eram ametita.M.a luat in brate si m.a purtat asa pana la prima banca.M.a asezat in poala lui si mi.a dat intr-o parte suvita de par ce.mi acoperea fata.M.a fixat cu privirea si mi-a zis ca vrea sa ma sarute.Mi.am dat acordul clipind din ochi.Si.a lipit buzele de ale mele.Imi amintesc si acum caldura si moliciunea buzelor lui. Apoi mi.a prins buza de jos si mi.a strans.o puternic intre dinti. De durere m.am pi&at pe mine.
Da, m.am udat toata de la un sarut, l.am dorit ...mort.

| Delocimportant explică (pentru anonim_4396):

Am o seara proasta, super proasta, insa, finalul postarii tale, mi-a smuls un zambet. Multumesc mult. A fost amuzant. In rest, a fost placut sarutul? Am avut si eu asa o iubita, si, odata, m-a muscat foarte tare de buza. Mi-au dat lacrimile. Imi venea sa-i dau una, asa de tare m-a durut. Insa, fiindca baiat cu bun simt, am tacut, am inghitit sec, precum se spune.