| Marius925990 a întrebat:

Cum se simte in vagin larg? dar unul stramt? cel stramt te strange rau sau doar se pliaza pe penis?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In functie de grosimea ''jucariei'' tale poate fi facuta aprecierea justa in privinta largimii unui anumit vagin, astfel ca ''pasarica'' respective poate fi apreciata/considerate dar numai din punctul tau de vedere ca fiind : ''galeata'' sau ''manusa''. laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Gaureste-ti o jucarie de plus, o gaura mica si una mare.
Succes!

| Irinami21 a răspuns:

Dragule,nu exista vagin "larg" sau "stramt". Asta depinde de cat de excitata este partenera ta. Daca ea este excitata, vaginul o sa se lubrifieze natural. Mitul despre largirea vaginului este din batrani pentru a speria fetele, ca de'... trebuia cineva sa se marite cu ele si trebuiau sa fie fete mari. Vaginul este extrem de adaptabil, depinde doar de voi doi.