| lovenrt a întrebat:

Cum se transfera credit de pe abonament pe cartela In Cosmote:X fundita

Răspuns Câştigător
| rapa a răspuns:

Deci scrii asa *444*valoare credit*nr de tel# bun si vine confirmarea sa confirmi si tr sa ai buletinu dp care e facut abonamentu si ai ultimile 4 cifre alea sunt password ce iti cere acolo in mesaju primit de confirmare si o sa scrii *444*password# si dai call/apeleaza ok?:* bafta

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pe cosmote nu stiu.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Valorile disponibile pentru transfer sunt: 1 EUR, 2 EUR si 3 EUR.

Pentru a realiza un transfer, apelează de pe telefonul tău *100# şi urmează instrucţiunile, sau tastează comanda *444*valoare transfer*076xxxxxxx#.
De exemplu, pentru a transfera €3 către utilizatorul de Cartela COSMOTE cu numărul 0766612571, trebuie să apelezi *100# şi să urmezi instrucţiunile. Sau poţi apela *444*3*0766612571#. În acest caz, pentru a evita eventuale erori, vei primi un mesaj cu toate datele tranzacţiei: valoarea de transfer şi numărul de Cartela COSMOTE pe care le-ai introdus. Dacă acestea sunt corecte, va trebui să confirmi tranzacţia de transfer apelând *444*1#.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ApElezi 135 si acOlO uRmEzI iNstRUCctiuniLe.
stiu foarte clar, deoarece luna de luna transfer de la tata de pe abonament laughing