| daiana_8371 a întrebat:

Cum si despre ce anume trebuie sa vrobesti in preajam unui baiat? ce poti face pentru ai atrage atentia?

Răspuns Câştigător
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Trebuie sa gasesti subiecte comune despre care sa vorbiti, nu incerca sa impresionezi spunandu-i lucruri pe care nu le-ai facut, tine cont de felul lui de a fi, gandeste-te inainte sa ii spui ceva, poate nu ii va placea, fi naturala si femininawinking Succes! funda?

1 răspuns:
| Betty_3410 a răspuns:

Draga. daiana pentru ai atrage atentia unui baiat trebuie sa vorbesti sa niste fleacuri sa il faci sa rada daca e aceeasi clasa cu tine il faci sa rada ca ce so intamplat ieri si alaltaieri la skl si nah fleacuri din astea, sau poti sa il intrebi daca esti indrazneata daca are vreo prietena sau cauta una nah din astea... sper ca ti-am putut fi de folos... byeee :*:*: