| AndaluziaM a întrebat:

Cum poti atrage atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

MEDUZE
Ai nevoie de multe meduze.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Stai,stai ca inteleg logica.Meduza este un animal acvatic, care el inoata si cum inoata asa se scarpina in fund si ajunge la concluzia ca doub e doar un copil de 13 ani care se plictiseste si da sfaturi despre sex si amor, chiar daca singurul ei amor a fost facut impreuna cu ursuletul roz de plus.Da, raspunsul tau chiar merita o funda.

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Awwwe, ce tânără mă simt.

Doub are 13 ani, ce duuuulce. :">

Mai spune, e incitant, mrrr.

| AndaluziaM explică (pentru FABULOSUL6000):

L-am ales la panarama ...pt toti aveau doar raspunsuri fara sens

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti frumoasa il atragi simplu

| LoveSleep a răspuns:

Trandafiri roșii.

| AGreatMan a răspuns:

Simplu:ii arati ca te intereseaza ''persoana'' lui...cum faci asta? Incepi sa il bagi in seama(ori in viata reala, ori pe retele de socializare), incepeti sa va cunoasteti mai bine.Eu cel putin, daca o fata ma baga in seama, imi atrage atentia.

| LowHP a răspuns:

Ii arati dildoul tau de 20 de cm idubbbztv™

| Helenuca a răspuns:

Baiatu,baiatu esti bomba? Pentru ca tac'tu ii terorist

| Dinamo_Catalin_1990 a răspuns:

Ii pui un PC cu CS:GO / LOL in fata