| lologg a întrebat:

Cum te poti intelege cu cineva bipolar in speciala fetele bipolare? Adica sa va intelegi bine etc etc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le zici din prima bipolaro vrei maciuca sau scandal cu maciuca asa poate intelege. Alea sant bune de evitat bipolar inseamna sa fi prost acum razi dupa plangi, te certi dupa iarta-ma iubire

| Drimmero a răspuns (pentru mgtow):

" Le zici din prima bipolaro vrei maciuca sau scandal cu maciuca asa poate intelege. " Am ras de ma dor ficatii ))))

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Pai da asa si trebuie, cu vorba buna nu se poate atunci tranta direct la actiune

| RAY a răspuns:

Am vorbit cu una cu acest sindrom,au zile cand sunt normale la cap,au zile cand sunt posedate demonic si nu ai ce discuta cu ea,parerea mea este sa comunici cu ea mai mult,exista tratamente pentru asa ceva, faza e ca au un risc mare de sinucidere, depresie, comportament haotic, nu gandesc ce fac, imaturitate emotionala la nivelul unui copil de 3 ani, tu vb cu un copil de 3 ani dar astepti ratiune