| anonim_4396 a întrebat:

Cum te schimbă prima relație sexuală? Și mental și fizic.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine nu ma schimbat deloc mental si nici fizic.

| madutZZa20 a răspuns:

Fizic nu stiu daca sunt schimbari, unele fete se ingrasa din cauza anticonceptionalelor altele nu, asta depinde de corpul fiecareia.Mental te schimba foarte mult, ai o responsabilitate mult mai mare, treci intr-o alta etapa a vietii. Odata ce ai hotarat sa faci acesti pas trebuie sa fi constienta si de riscurile care sunt aduse nu numai placere.Gandesti altfel dupa acest moment, te maturizeaza...

| Melinda_8816 a răspuns:

Depinde si de organismul tau. eu spre exemplu am slabit si arat mult mai bine thinking iar psihic. pe mine nu m'a afectat cu nimic, trebuie doar sa nu regreti ceea ce ai facut si sa-ti alegi cu grija persoana.

| MihaiFCB a răspuns:

Nu stiu/laughing

| Luximina a răspuns:

Pai mental nu te schimba prea mult [cel putin pe mine nu ma schimbat aproape deloc :] si fizic nici asa deoarece de la prima relatie sexualu nu prea ai putea sa te schimbi [poate o mica paranteza intre picioare] dar asta nu e sigur :p. sper ca ti.am fost de ajutor :*