| nata94 a întrebat:

Ma-r interesa ceva sfaturi de prima relatie sexuala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sincer nu prea stiu la ce te astepti tu sa primesti ca si raspuns pentru ca e cam vaga intrebarea. Prima oara cand o faci e un moment de care iti vei aminti mereu. E important sa se intample atunci cand iti doresti tu si sa fie un mediu asa cum visezi tu ca acea noapte sa fie. Depinde de firea fiecarei fete. Legat de durere, pe mine m-a durut si inca ma doare ca prima oara de cate ori o facem. Altele nu au durerile astea si etc. Nu e un tipar, fiecare simte altfel. Daca faci totul cum simti ai sa vezi ce senzate placuta ai cand te trezesti dimineata langa prietenul tau. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| monykootza a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa inveti sa scrii prima datawinking (m-ar, nu m-ar cum ai scris u) rolling on the floor))

| albrosie a răspuns:

Fi tu insuti draga nu trebuie sa facialceva decat sa te simti bine si sa arati partenerului ca il iubesti

| Synk a răspuns:

Draga mea ideea e ca te av durea cam rau si ca te va durea iar si iar, cam primele 3 ori dor, restul e al darcului d multa placere