| SVlad a întrebat:

Cum te simti la primul sarut?

Răspuns Câştigător
| raluca0306 a răspuns:

Hm,sa ma gandesc cum a fost la mine.
Este printre cele mai minunate lucruri, atata timp cat esti indragostit/a lulea de persoana respectiva, daca simti fluturi in stomac, daca simti ca ti se lasa picioarele...este ceva minunat si prin ce am spus adineauri, am spus cam tot cum te simti in momentul cand te saruti prima oara cu cineva.Numai bine!

8 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

Ai cel mai minunat sentiment...

| RAY a răspuns:

Eu la primul sarut am impartit mancarea din stomacul meu cu ea era clar ne potrivim

| grab a răspuns:

Ca in reclama la Vodafone. scafandru in lipsa de oxigen. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te simţi om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutat

| LineGuide a răspuns:

Diferit happy

| g4mma a răspuns:

Ca si cum ai sta pe buda :O...ce intrebari tembele love struck

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Ca un strut fara picioare