| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum v-ati simti la primul sarut al vostru? Eu m-as simte uimit si fara reactie :X

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Primul sărut dintr-o relație presupun. Iep, ești cu emoții, palpitații.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru h3r):

Mai tii minte cum erai la primul sarut nu? erai verde la fata si tremurai toata, si te tineai cu mana de degetul meu mic sa nu lesini happy

| BlitzLikeXd explică (pentru h3r):

happy is deja indragostit! happy

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Awkward...
Adica, nu ai avut inca primul sarut?

| Danysan a răspuns:

Te simti ca Sandokan laughing

| VladGH a răspuns:

Unde mai este primul meu sarut cu fata care imi tremurau picioarele de placere cind eram linga ea. Buzele moi, umede, dulci de care nu te poti satura. Este o deosebita placere, pentru primul sarut trebuie sa fii indragostita de acea persoana ca sa-ti ramina o amintire pe veci. Mi-ai adus amintirile frumoase happy

| SarosBogdan a răspuns:

Orice lucru sau obiect facut pentru prima oara in viata unui om, ramane acolo undeva. Deci, primul sarut este de ne uitat.