| consilierindragoste a întrebat:

Cum trebuie sa fie femeia perfecta pentru un barbat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici la fel ca si barbatul pentru femeie.
Cand iti convine si accepti toate bune si rele la partener nimic nu ti se pare mai perfect de atat.
Cand iti iubesti partenerul neconditionat si tot ce face il sustii si esti alaturi si te simti implinit de catre partener atunci ti se pare ca e perfect. vorba aia "relatia perfecta" include si neintelegerile pentru ca astea ne fac sa ne marturizam si sa ne dam seama de unele lucruri si sa ne intarim relatia happy

2 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Femeia perfecta... nu exista!happy Insa... o femeie ce ar vrea sa tinda spre perfectiune ar fi o femeie cu un suflet imens, o femeie ce poate intelege persoanele din jur, o femeie ce nu regreta nimic din ceea ce face, o femeie ce stie sa fie puternica, si sa fie foarte sensibila! happy

| Jeremy1 a răspuns:

Exista doar femei ce tind spre perfectiune, insa femei perfecte nu exista, cum nu exista nici barbati perfecti.