| Dianka_5275 a întrebat:

Cum trebuie sa fie organul sexual la o fata, adica se recomanda de il barbierit sau nu?

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Parerile sunt impartite. pilozitatea in aceasta zona are rolul ei, ramane sa alegi tu. uite ceva ce ar putea sa te ajute :) http://sexualitate.wordpress.com/......a-epilata/
bafta.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Fiecare isi alege cum doreste modelul si felul de a o ingriji nu?

Răspuns utilizator avertizat
| razvan19me a răspuns:

Fa-ti cum te duce capu hahahahahaha

| vsimo24 a răspuns:

Pentru a te simti bine si mai mult pentru igiena ta intima...da! Dar mare atentie cu ce te epilezi sa nu ai surprize (bubite, fire de par sub piele, taieturi in cazul lamei). Necesita mai multa atentie si timp, dar totul e spre binele tau! happy