| DalyanKawaiiiii a întrebat:

Cum v-ai simtit la primul sarut

Răspuns Câştigător
| Anonimgirl111 a răspuns:

A fost un sarut fin, timid, eram coplesita de emotie si simteam cum chipul imi lua foc.

15 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ca in al noulea cer.

| Setorrs a răspuns:

Nimic special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flamand, am muscat-o! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i ala? N-am trecut prin asa ceva.

| neutrino a răspuns:

Fain, la tine nu?

| Amalya88 a răspuns:

Se vede ca ai 11 ani rolling on the floor Lol.

| Rustin a răspuns:

Gust de femeie a ramas pe ale mele buze

| DalyanKawaiiiii explică (pentru Amalya88):

De unde ca n-am 11 ani

| DalyanKawaiiiii explică (pentru neutrino):

Ba da

| Amalya88 a răspuns (pentru DalyanKawaiiiii):

Aa, scuze, n-ai nici 11 rolling on the floor

| FetitzaFrumusik a răspuns:

Super, e un pas in viata de cuplu

| TheKataGirl a răspuns:

Vai da ce-i ala si de unde cumperi lol

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eram muci, nu stiam daca e gura sticlei de bere, sau a colegei. Am stat ca un mort, n-am schitat nici un gest, s-a plictisit ea si s-a 'retras'. Cum m-am simtit? BEAT! Si nu, nu m-am apucat de fete tarziu, m-am apucat devreme de baut. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ud pe fata.

| Chronical0111 a răspuns:

Sunt baiat si s-ar putea sa par mai siropos (ceea ce cate odata ma sperie) dar la mine primul sarut (la 10 ani cu o fata mai mare cu 1 an) a fost ceva ce nu poti descrie in cuvinte laughing unii au fluturi in stomac la primul sarut, ei bine eu aveam o intreaga gradina zoologica. Unul dintre cele mai bune lucruri care ti se pot intampla la varsta aia. Pe scurt, DO IT dar fa-o cu persoana potrivita pentru ca pe persoana potrivita n-o uiti niciodatawinking