| lidia3980 a întrebat:

Cum v-ati simtit la primul sarut?

11 răspunsuri:
| ServanaAtoni a răspuns:

Divin

| Deniisze a răspuns:

M-am simtit bine...

| Ana_4223 a răspuns:

Placut.ma simteam iubita si aveam fluturasi in stomac ca a fost cu baiatul iubit.

| AlinPlaya a răspuns:

Fericit! love struck

| crazy_5962 a răspuns:

Offhappyprimul sarut... excelent eram ca un baiat pe care pur si simplu il adoram...

| Adda_5330 a răspuns:

Groaznic laughing
Proasta alegere rolling on the floor

| Nems a răspuns:

Mai aveam putin si lesinam laughing asta la primul iubit. La restul p care i'am incercat, in incercarea sa'l uit p primul, au foat cele mai rele rolling on the floor

| AnonimNoName a răspuns:

M-am simtit bine, emotionata, aveam niste fluturasi prin burta laughing... dar m-am simtit frumos, mi-a placut

| Roxy1993 a răspuns:

Uh:d

| samananca a răspuns:

Foarte romantic "dxd

| RândunelPisică a răspuns:

Usoara intrebarea eu m-am simptit grozav si increzator. imi dai fundita? pliz puppy dog eyes