| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?
Cum v-ati simtit?

Răspuns Câştigător
| Eileithy a răspuns:

Niciun sentiment nu a navalit peste mine. Nu primul sarut te incarca de emotie, ci persona pentru care nutresti anumite sentimente( poate fi si al "n"-lea sarut)

8 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Iara vrajeala asta? A fost frumos... perfect.
Cum sa ma simt, incearca si vei aflawinking

| Alexander21 a răspuns:

Iar intrebarea asta? Ok,m-am simtit tot naspa, parca era un caine, si ma lingea ca o turbata.E o amintire cam neplacuta

| NoChanceForUs a răspuns:

Ca beat.Bausem inainte raau...

| Dek a răspuns:

Primul meu sarut a fost acum 2 asptamani!
M-am simtit ca in al 9-lea cer fiindca era si prima mea iubita si o iubeam:X:X!

| Byutza_8714 a răspuns:

A fost super nu credeam ca pot face asta insa iubitul meu mi-a spus ca totul va veni de la sine si asa a si fost

| iulia_7948 a răspuns:

Ne-am lovit dinti in dinti. deci. dureros

| dewwww a răspuns:

A fost foarte frumos!love struck jucam adevar si provocare in tabara si am fost pusa sa ma sarut cu un baiat si dupa aia m-am pus cu el si am stat impreuna 1 anlove strucklove struck a fost cea mai frumoasa relatie cu muuulte saruturi:*

| Abeba a răspuns:

Primul meu sarut a fost aici in trib, cand aveam 23 de ani, cu o maimuta draguta.M-am simtit bine, pacat ca ii mirosea gura a sobolani si avea dinti cam...defapt nu prea avea. Dar totul s-a sfarsit bine oferindu-mi o banana la sfarsit, si invitandu-ma la el in copac