| RazzyFUnik a întrebat:

Cum v-ati gasit jumatatea? Prieteni? Internet - chat, retele de socializare etc? La servici? In diverse localuri?

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Uneori prietenii fac minuni big grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Excursiile sunt cele mai bune happy Servici si colegi sau vecini in general nu recomand, daca nu merge poate fi urat apoi. Dar oamenii totusi folosesc mediul comun si uneori iese, insa nu e genul meu. Eu sunt genul care m-as indragosti mai usor de cineva care e departe intr-un fel sau altul, sau in situatii dificile, e mai romantic. Cei care doar cauta un partener la indemana pot folosi eficient internetul (dar eu mi-am facut mai mult amice asa), sau petreceri/evenimente/localuri in functie de cum ii e mai usor fiecaruia sa comunice happy Mie imi suna mai bine mare (unde m-am indragostit ultima data), munte, tren, gara etc.

| mariana20 a răspuns:

Eu am cununia saptamana viitoare si mi-am intalnit sotul pe facebook,eram din orase diferite,am facut sch de nr de telefon, pe messenger, a venit el la mine dupa care m0am mutat eu la el iar acum nunta :d

| petalouda a răspuns:

Eu mi-am gasit prietenul pe facebook, vorbind chat, pe urma plimbari in parc, saruturi...

| eminem19 a răspuns:

Hai pe partyklub . net si vezi

| cocoon a răspuns:

Inca nu am gasitoo