| DarthRevan a întrebat:

Hey, cum as putea sa imi fac prieteni pe skype? sau pe alte retele de socializare...

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta persoane care par a avea ceva in comun cu tine, adauga-le la prieteni si apoi incepe o conversatie amicala cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să folosești funcția search de la skype sau de la celelalte rețele de socializare sau ai putea să nu mai fi atât subtil și să întrebi direct „cine vrea să fim prieteni?".

| Rebecca123 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa-ti faci prieteni reali nu virtuali..si sa folosesti facebook-ul sau skype-ul doar sa vorbesti cu ei ori cu persoane care sunt la distanta. daca vrei prieteni doar virtuali o sa te afunzi doar in virtual si nu vei mai stii cum "se mananca viata". Profita de copilarie cat mai poti (in caz de mai esti). Succes!

| DarthRevan explică (pentru Rebecca123):

Ce copil, tu cati ani ai? fumezi cumva, bei alcol? ce sa traiesc copilaria

| UnCabluAgatat a răspuns:

1)Cati ani ai?
2)De ce ai nevoie de prieteni(esti singur?)
3)Daca rasp la alea doua poate mai vb pe skype
P.S.Joci League of Legends?

| DarthRevan explică (pentru UnCabluAgatat):

Joc leageu of legends, am 17 ani, pentru ca mai discut lucruri importante, si pot sa ma sfatuiesc cu el de viata, prietena nu am, sunt singur da laughing