| RAY a întrebat:

Cum v-ati indragostit de persoana iubita?
ce va atras la ea/el?

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

M-a atras inteligența, altruismul, prezența de spirit și abilitatea lui extraordinară de a socializa.

| Klepto a răspuns:

Era ciudata si frumoasa,
O combinatie perfect aleasa,
Mi-a starnit interesul,
Iar timpul a facut restul,
Pur si simplu era speciala,
Am simtit o conetiune deloc banala,
Si pentru ca nu era doar o fata,
Eu i-am dat inima toata,
Cand eram cu ea totul avea sens,
Pacat ca eu sunt sinonim cu nonsens,
Pana la urma a plecat,
Cu cine are dea face a aflat,
Stiu ca regreta ca m-a cunoscut,
Stiu ca regreta timpul cu mine pierdut,
Totul a fost mai mult decat special,
Pacat ca eu sunt sters, simplu si anormal.

| Crat3r a răspuns:

Sanii!

Glumeam!

| Mihaela1964 a răspuns:

Faptul c-a stiu sa ma faca sa rad, ca am avut mereu ce ne spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu m-am indrgostit, am simtit acea energie in interior. M-a atras puritatea si simpletea ei, bunatatea si puterea de aierta si de a nu face caz dintr-o greseala, fiind totdeauna constienta ca nu toti suntem perfecti si e omeneste a gresi. acuma fie vorba intre noi, m-a atras si fundul ei, natonguetongue

| gingergirl1 a răspuns:

Pentru ca stie sa se poarte cu fetele! Ma rog...si freza lui smechera laughing tongue

| alexandru112211 a răspuns:

Fund si sani happy

| SimoFralala a răspuns:

Pai din moment ce m-am indragostit de el inseamna ca mi-a placut intru totul. Mi-a placut pentru ca ma vad destul de frumoasa in ochii lui, pentru ca el nu imi vede imperfectiunile atat de tragic pe cat le vad eu..pentru imi admira feminitatea, uneori si crizele mele feminine de cumparaturi. Pana si pentru faptul ca e sictirit, imprevizibil sau e atat de previzibil, incat uneori ma face sa rad. Il iubesc pentru atitudinea lui superioara, superficiala, felul in care ma priveste. Chiar daca il critic. Il iubesc pentru ca..il iubesc si doar un barbat ar gandi ca acestu lucru necesita explicatie. laughing

| CrisaCriss a răspuns:

Simtul umoruluiwinking