| WarGarurumon a întrebat:

Cum v-ati lasat de masturbare?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am lasat-o la usarolling on the floor

| glamour a răspuns:

Facand sexlaughingrolling on the floor

| erik a răspuns:

Nu stiu.Corect era "cum v-ati lasat de erectie?"

| claus a răspuns:

E greu maestre. dar daca ti-o tragi pe bune cu o fata si destul de des nu prea o sa mai ai nevoie.
si ah, da sa nu uit: un pahar de apa rece, asta era solutialaughing)))))

| nighter a răspuns:

Nu ne-am lasat, am devenit sexperti laughing

| Andr3yCzz a răspuns:

Fa si tu sex frate...mai lasa masturbarea rolling on the floor

| LaMisto a răspuns:

Ai editat intrebareatongue. Daca ti-a "intrat in sange" trebuie sa te sacrifici.Sa ai vointa de a pune stoplaughing.

| JuStKid a răspuns:

Cm dq sa ne lasam.am intalnit prima fata pentru futai si d atunci am prins gustulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am apucat de fumat.