| pryntesa a întrebat:

Cum v-ati simtit cat ia-ti inselat persoana care va iubibea? Cum v-ati simtit cand ati aflat ca ati vost inselati/te?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu n-am inselat pe nimeni dar pe mine m-a inselat una din Romania si nu a fost deloc buna experienta dar am tras concluzie si m-am lasat de fete oricum ma cunosti deja.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bă ce naşpa om mai sunt şi eu. N-am înşelat niciodată. Am fost pe punctul de-a face asta dar pur şi simplu n-am putut. A doua zi am încheiat definitiv relaţia muribundă în care eram şi-apoi mi-am văzut de treabă şi... brusc am putut. Se pare că sunt pur şi simplu incapabil să înşel.
Cât priveşte să fi fost înşelat... ori sunt eu un super-ignorant ori sunt al naibii de norocos, ori pur şi simplu îmi aleg partenerele bine. Ideea e că nu am fost înşelat niciodată sau cel puţin nu am aflat niciodată dacă chiar s-a întâmplat asta (deşi mă îndoiesc teribil).
De regulă când te culci cu cineva, ajungi să cunoşti acea persoană foarte-foarte bine şi bănuiesc că m-aş prinde dacă m-ar înşelathinking

| RXN a răspuns:

Nu am inselat, nici nu cred ca as face asta, sunt prea obsedata de aspecte ca respectul intr-o relatie ca sa pot face asta.
De inselat, se poate presupune ca am fost.Am simtit mai mult un dezgust pentru actul in sine si pentru faptul ca nu a avut suficienta demnitate si respect fata de mine sa se desparta de mine inainte sa se duca la alta.

| Libelle a răspuns:

1-n-as insela
2-as simti ca cineva nu mai are ce cauta prin viata mea

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu n-am înşelat, dar am fost înşelată/Este cel mai oribil lucru să minţi persoana de lângă tine/Sunt lucruri ce nu se pot da uitării/Îţi rămân în suflet, precum un simbol al trădării/Această imagine te va urmări permanent/Dar trebuie să mergem mai departe/Nu putem opri timpul în loc, de dragul unei pure amintiri, sau a dorinţei de schimbare a lucrurilor în mai bine

| thereforyou a răspuns:

N-am inselat, dar stiu sigur ca urmatorul lucru ce i-ar trece partenerei, care m-a inselat, prin cap ar fi toporul meu.

| User a răspuns:

Cu cine ai facut romana? Cu femeia de servici sau cu bucatareasa de la U. Craiova?

| Iasmiine a răspuns:

Pai daca as insela o persoana cu care am inceput o relatie, cu siguranta nu as insela-o pentru cat de buna e. sau cat de cumsecade e. Ci as insela-o pentru ca ar merita acest lucru ca nu stie sa-mi ofere ceea ce-mi doresc. Si cand am aflat ca m-a inselat, am uitat dar n-am iertat. Si n-am vrut sa mai aud de aceea persoana niciodata. Dar oricum, nu m-am putut abtine. E o vorba "Inimii nu-i poti porunci". Mie chiar mi se potriveste. Bye!