| 4nbr31 a întrebat:

Sunt curios sa aflu cum ati fost inselati de catre fostii parteneri. Spre ex. astazi am aflat ca asa zisa mea "iubita" m-a inselat in tot acest timp cu unul dintre cei mai populari tipi din liceu.Frumos,nu?

Răspuns Câştigător
| 90210 a răspuns:

Iubitul meu a fost inselat de o fosta pe la 18 ani. Mama lui nu o placea si a vrut sa-i demonstreze ca e curva asa ca a platit un detectiv particular s-o urmareasca. Asa a aflat ca il insela cu un neamt.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ii spui asa zisă „iubită", care-i problema ta?
Poate face ce vrea.

| RAY a răspuns:

Nu ea te-a inselat si tu te ai inselat in privinta ei, asa ca e vina ta, accepta asta, cine te pui sa ai incredere? Doar din greseli invatam, am patit-o si eu dar a fost vina mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai mă gândeam ieri că ar trebui să se facă o scală de popularitate. Să fie ceva în genul de la 1 până la 10, 10 fiind foarte popular. Și relațiile de iubire între indivizi care au mai mult sau mai puțin de 2 puncte diferență să nu fie recomandate, deoarece nu vor merge. Așa se vor evita multe certuri și divorțuri. Poți să faci cumva să afle toată școala că acel băiat este curvar.

| Dandinelle a răspuns:

Invata sa treci mai departe. E dureros da, dar tu trebuie sa traiesti in prezent si nu in trecut. A fost o tradare care nu mai e prezenta in viata ta.

| 4nbr31 explică:

Menţionez ca au intretinut rel. sexuale in timpul relatiei noastre + multe altele.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru 4nbr31):

Fata isteata si... descurcareata. big grin

| 4nbr31 explică:

Am mizat pe incredere,
si dragoste, asta a fost.
Probabil sunt eu mai ghinionist, dar mi-a ajuns de relatii si de tot.Nu stiu cum va merge voua toata treaba, dar decat sa ajung sa ma arunc intr-o zi de pe un pod mai bine raman naibii singur toata viata asta, un suflet avem toti, al meu e schingiuit intr-un hal fara de hal si nu mai suport.