| I.Love.Football a întrebat:

Cum va alinta iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

;-Esti un animal... Iar eu;-N-ai terminat argumentele inca?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai existat intrebarea...si, ca si intrebarea, exista si acelasi raspuns: dargostea mea mica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma alinta cu iubitul meu frumos. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@taly-sa vezi cum te voi alinta eu... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@taly-sa te pupacesc tot public sau esti mai rusinoasa de fel? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandacel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yuby, yubitzi, printesa mea, dragostea mea, viata mea... si mai multehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.pisy.albinutza.gurita; x iubire mica.iubi.frumoasa big grin...etc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce nu imi spunelaughing de ex gurita, fetita mea, iubirea mea, dulceata, papush etc...:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui
sdag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu pe el il alint "mitzu" sau "ubu" iar el pe mine"ubuliki" sau "papusa""papusika""pusa". din astea gaseste el mereu

| NiCoOl_6972 a răspuns:

Guri,pasarik,ingerasul meu, sufletul meu,...app nu cont cu il alinti sau cum te alinta cont sa va iubitihee hee

| Daniel_Rasina_1989 a răspuns:

Sunteti vai de mama voastra, lipsiti de originalitate. Toata lumea se alinta in apelative de cacao gen iubi, puiu. Va dau o idee cum sa va impresionati iubitele. Alintati-le in modul urmator: bashinoaso, sparcaici...si in caz ca veti avea succesul scontat de mine, anuntati-ma. Numa' bine!