| Larisaa88 a întrebat:

Voi cum va alintati iubita/iubitul (cum i te adresezi)? Ea/el cum va alinta? >:

10 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

De obicei folosesc eu folosesc"baby, omulet, calutule, copil dement" si el"puta, pasarica, baby" sau cand fac anumite gesturi nepotrivite locului, momentului si personajelor imi spune"bai nebunooo! anaaa nu acum, aici!", si cand ii vad reactia lui de tata suparat ca fata lui a cheltuit prea multi bani, imi pun mana la gura si rad si-i zic"Tati n-am facut nimic!", foarte amuzanta fazahee hee.

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu i zic bebe, puiut
Si el imi zice bebe meu, iubita mea, ingeras... big grin

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Eu il alint in mai multe feluri de exemplu:ursuletzule, ingeras, pisoi, gurita mea, prajituriklove strucklove struck el pe mine printesitha, gurita, sufletzel, pepushikalove struck:-p

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai, nu ne'am gandit la niste porecle mai dulci.Ne spunem pur si simplu "Iuby". Sau cand eram suparata pe el imi spunea Bebelusha mea.Si el cand era suparat ii spuneam Teddy meu. xD

| Abcdefg123 a răspuns:

Pff :]]
Bibi, bby, baby, bbbyes love struck
Scumpete, scumpo/ule love struck
Both`ule love struck
Sufletzel/o :p
simplu :
Iubithaaa thinking

| adina_6125 a răspuns:

El imi zice youby si eu la felbig grin

| IrInA_3016 a răspuns:

Eu ii spun: ulatule, gurita, puta si iubi... el: ulato, ubitha, papusa, puta, iubi si dlagahappy

| Fritsa a răspuns:

Mie un baiat imi spune ''Andreea, regina'' :-& sau frumusete cu ochi verzi laughing stiu si mie mi s-a facut rau.

| florin_7920 a răspuns:

Îmi plăcea să-i zic scumpo...

| nivajna a răspuns:

Puiutz, puisor, ingeras, sufletzel, dragule, scumpete, amore