| nuteintereseaza a întrebat:

Cum va alintati iubitul/iubita? ei cum va alinta?

5 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Eu mereu ii zic iubitu'. El imi zice iubita/gargarita mea laughing

| Ingerash a răspuns:

Pisoias/pisicuta
Iubitu/iubita
Frumosu meu, gurita/printesa, sufletel, etc...

| selena_5281 a răspuns:

Tractor
sau animalulelaughing)

| blondutza94 a răspuns:

Pey eu nu de mult m-am desp de pr meucryingcryingcrying

noi ne alintam deseori(adica tot timpul). eu ii ziceam pupaciosu meu iar el imi zicea pupacioasa meacryingcryingcrying

sau iubithu\iubitha

acum totul conteaza de felul in care va purtatzi unul cu celalaltwinking

| uoiza a răspuns:

Pai iubitu meu ma ia in brate si ma saruta cu limba foarte mult ma ridica sus etc. iar eu il sarul cu limba, il musc romantic de gat iar porecla pe care i-am dato e maimutzica mea